ייעוץ עסקי שיווקי

יעוץ עסקי שיווקי יעזור לכם לבנות מערכת שמספקת זרם יציב וקבוע של לקוחות משלמים לתוך העסק
בין אם אתם רוצים לפתוח עסק חדש או לפתח עסק קיים אתם מגלים כי זקוקים לראיונות חדשים כיצד לבנות נכון מכונת שיווק אשר תזרים לעסק לקוחות חדשים על בסיס יציב וקבוע. ייעוץ עסקי שיווקי יספק לכם כלי להם אתם זקוקים כדי שתוכלו להשיג מטרה זו.

יועץ עסקי שיווקי - הוא מומחה עם ניסיון רב, שיש לו את כל הכישורים והכלים הדרושים שיעזרו לכם להביא את העסק להצלחה. יועץ עסקי יפתח אסטרטגיית שיווק, ינתח את השוק, בו העסק שלכם פועל, יבדוק מה רוצים הלקוחות ומה מציעים המתחרים, יעזור לכם לפתח מסר ייחודי, יבחר את הכלים הנכונים שיעזרו לכם להפיץ את המסר ולהגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, יחשוב על כל הפרטים הקטנים ויפקח על הביצוע.

במהלך ייעוץ עסקי שיווקי אני אלווה אתכם יד ביד עד שתהיה לכם מערכת שיווק איתנה שתייצר עבורכם לקוחות על בסיס יום-יומי.

יתרונות של יועץ עסקי חיצוני מול עובדי החברה

1. ייעוץ עסקי הוא בלתי תלוי - כל עובדי החברה כך או אחרת תלויים בהנהלה ולא תמיד מסוגלים להגיד כל מה שהם חושבים באמת ומזה בסופו של דבר כולם מפסידים. יועץ בלתי תלוי יכול להראות להנהלה את התמונה האמתית ולהציע דרכים לפתרון הבעיה.
2. יועץ עסקי חיצוני יכול להקדיש זמן - מנהל טוב מכיר את העבודה שלו בצורה מושלמת, אך בדרך כל הוא מאוד עסוק בשגרה ולא יכול לפנות זמן לצורך הפיתוח. יועץ עסקי (שלא צריך לעסוק בניהול שותף) יכול להקדיש את כל זמנו לצורך מציאת דרכים יצירתיות שיזניקו את העסק קדימה.
3. יידע ייחודי - אפילו למנהל טוב אין את הידע הייחודי שיש ליועץ עסקי בתחום השיווק, ידע מקצועי שמתעדכן על בסיס יומי.
4. ניסיון - בזמן שמנהל עובד רק בעסק אחד ספציפי יועץ עסקי נותן ייעוץ למאות עסקים מתחומים וגדלים שונים, לכן הניסיון והידע שלו הרבה יותר רחב ועשיר והוא מאפשר לו להציע פתרונות יצירתיים מחוץ מחוץ לקופסא.
5. עבודת צוות - בזמן עבודתו יועץ עסקי מצרף לתהליך צוות רחב של עובדי החברה וביחד הם מוצאים פתרונות שמבוססים על חכמת ההמונים שאדם יחיד, מבריק ככל שיהיה, לא יוכל להציע.

דעות קדומות לגבי ייעוץ עסקי :)

בשנים שאני נותן ייעוץ עסקי שיווקי נתקלתי בכמה דעות קדומות שתמיד גרמו לי לחייך :)

1. אנחנו לא צריכים יועצים, נסתדר לבד - כמובן זאת זכותכם, יחד עם זאת 100% מהלקוחות שקיבלו ממני ייעוץ הצטערו שלא הגיעו אלי קודם. בכל מקרה איש עסקים נבון יודע שתמיד מה יש לשפר בעסק ואם היה יודע איך מזמן היה עושה את זה.
2. אם אנחנו לא יכולים לפתור את הבעיות שלנו איך יועץ עסקי חיצוני יפתור אותם - דווקא בגלל שיועץ עסקי מביא מבט רעננן מבחוץ ויכול להסתכל על הבעיה מזווית אחרת הוא יכול להציע פתרון שלא חשבתם עליו. חוץ מזה משום שיועץ עסקי עובד עם מגוון של חברות יש לו ראיה יותר חדה וממוקדת והוא יכול לזהות יותר מדויק את מקור הבעיה. היבט נוסף הוא בכך, שיועץ חיצוני לא מפחד להיראות לא טוב בעיניי ההנהלה ויכול להציג את הבעיה בצורה אמתית.
3. איך אתה יכול להציע פתרון אם לא עבדת בתחום שלנו - יועץ עסקי שיווקי מכיר עקרונות מרכזיים בשיווק ובפסיכולוגיה הצרכנית שהרבה יותר מועילים מניסיון בתחום ספציפי. בנוסף לכך, יועץ עובד עם מאות חברות במגוון גדלים ותחומים וסביר להניח שכבר פגש במקרים דומים.
4. היועץ יבוא יוסדר הכל - ישנם לקוחות שמאמינים שיועץ עסקי בא לעשות קסם ובתנועה אחת עם השרביט שלו יפתור בעיות שנוצרו בעסק במהלך השנים. במציאות יועץ עסקי לא עובד במקם הלקוח, אלה יחד עם הלקוח ועוזר לו לפתור בעיות ואתגרים שקיימים בעסק. הוא מכוון, מלווה, עוזר ללקוח לחבר את כל הצוות למשימה וגם נותן לו כלים להתמודדות עם האתגרים בעתיד. עבודת היועץ זה לא פתרון מוכן מראש, היא מותאמת לכל עסק ועסק.
5. ייעוץ עסקי מאוד יקר, זה מתאים לחברות גדולות - נגיד רק שלייעוץ הכן יש עלות, האם העלות הזאת גבוהה מדי? תלוי עם מה משווים. מניסיון לאחר הייעוץ עסק מרוויח פי כמה וכמה ממה ששילם על הייעוץ כתוצאה ממימוש בעזרת הכלים וההמלצות שהתקבלו מהיועץ.
6. ייעוץ עסקי צריכים לקחת רק כאשר המצב בעסק מאוד טוב או מאוד רע - היועץ הוא כרופא בטיפול נמרץ, אם מצב בעסק רע ורוצים להציל את העסק מקריסה או כמאמן שיכול לעזור לכם הפוך עסק טוב למצוין. אם הכל בסדר היועץ יכול לכוון ולעזור לפתור אתגרים מסובכים.
7. אם יועץ עסקי הוא כזה חכם אז למה הוא מייעץ לאחרים ולא משקיע בפיתוח עסק שלו? - ייעוץ הוא עסק מכל דבר! מישהו נהנה מלייצר, מישהו מלמכור ויועצים רואים את השליחות שלהם בלייעץ ולעזור לעסקים להתגבר על האתגרים. זה מעניין ונותן הרבה סיפוק לראות הצלחות של הלקוחות. מצד שני יועץ מצוין הוא לא תמיד מנהל טוב ולא תמיד יכול לנהל את העובדים.

אז אם אתם מרגישים שעסק שלכם בשל לקבלת ייעוץ עסקי שיווקי מוזמנים לדבר איתי

מוכנים לשינוי משמעותי בעסק? השאירו פרטים!

שליחת הודעה
דברו איתי