המלצות – ד"ר שיווק

המלצות שקיבלנו


אני ממליצה על אדם מוכשר שעזר לי להרים ולטפח את העסק שלי. כשהייתי בתחילת דרכי העסקית ללא שום ידיעה בעולם השיווק נחשפתי לכמות עצומה של מידע באינטרנט. לא ידעתי ממה להתחיל וממה להיזהר. לא היה לי מושג איך להגיע ללקות וכיצד להביא את הלקוח הראשון. כבר התחלתי לחשוב ברצינות שלנהל עסק זה לא בשבילי. כשהייתי מיואשת לגמרי סיפרתי לאימא של החברה שלי על הקשיים איתם אני מתמודדת והיא המליצה לי על איש יקר, יועץ שיווקי מיכה קור מומחה אמיתי בתחום השיווק. ביחד איתו בנינו אסטרטגיה ותוכנית שיווקית, ביררנו לאיזה לקוחות הכי כדאי לי לפנות ומה להגיד להם. בזכותו של מיכה קיבלתי בטחון עצום בכך, שהעסק שלי יצליח, וכך היה. אני מליצה לכל בעל עסק שרוצה שהעסק שלו יצליח לפנות למיכה קור.

מריה

פניתי למיכה על מנת להגדיל את החשיפה של משרדי ובהתאם גם להרחיב את קהל הלקוחות.קיבלתי הדרכה פרטנית וייעוץ מקצועי. על אף שנמסר לי שהתוצאות לא מיידיות, מהר מאוד ראיתי את התקדמות שבאה לידי ביטוי גם בהגדלת קהל הלקוחות. העבודה של מיכה לא נפסקת לרגע והאמצעים לפרסום ולקידום תמיד מתחדשים.הקשר עם מיכה הוא קשר אישי וזמין בכל עת. לכל מי שרוצה לקדם את העסק שלו ולהגדיל את החשיפה אניי ממליצה בחום לפנות למיכה קור.יש תוצאות!!!

עו"ד שולמית קהלת-אורן

אני מודה לך מיכה מקרב לב על העבודה הנהדרת שעשית, וממליץ לכל מי שמחפש לעבוד עם אנשים רגישים, נחמדים ומקצועיים לפנות אליך. שיהיה לך בהצלחה בהמשך, אני תמיד לצידך!

דניאל ס.

אנחנו לקוחות של מיכה מזה שלוש שנים ומאד מרוצים. חברתנו  נהנית גם משירות מעולה של יעוץ, ליווי וגם מיחס אישי  אדיב ומסור של מיכה עצמו ברצון רב אנחנו ממליצים לכולם

גבריאל לביד ז"ל

מיכה הגעתי אליך אחרי אכזבה גדולה שחוויתי במקום אחר. הייתי מיואשת וחסרת אמונה שמשהו טוב יכול לקרות לי. קבלתי המלצה לגביך, מהיועצת העסקית שלי ממט"י מחוז מרכז, והייתי מוכנה לנסות. מיד כשהתקשרתי, עוד באותו היום, הופעת בביתי, ללא דיחוי, הקדשת מזמנך ללא גבול, כמה שהייתי צריכה ,בסבלנות ללא קץ, בעידוד מלא מצדך, והרגשתי כבר, שאני בידיים טובות ונאמנות, אך עדיין לא תיארתי עד כמה. אין לי מילים לתאר את התפעלותי, תודה עד עתה, ומאחלת לנו המשך פורה גם הלאה.

ג'ני מילר

מיכה היה ממש כיף לעבוד מולך ומאוד התרשמתי מיחסך האדיב, המהיר, והמלא סבלנות לכל דרישותיי, גם הקטנות והמעצבנות שבהן. אתה מקצוען אמיתי והאתר נראה ומתפקד אחלה. אתה יכול לסמוך עליי שאעביר את השם שלך הלאה.המון בהצלחה.

חן לב

כשהייתי בתחילת דרכי העסקית ללא שום ידיעה והבנה בסיסית מה צריך בעולם האינטרנט כדי להתחיל בהקמת אתר ושיווקו לא יכולתי לבקש יותר ממיכה-איש הגון,ישר,סובלני ויסודי,זמין תמיד לכל שאלה ובקשה וחשוב מכל מוכשר בטירוף, מומלץ בחום לכל מחפשי הדרך בעולם סבוך ולא מוכר זה

אבי סבח

מוכנים לשינוי משמעותי בעסק? השאירו פרטים!
אפשר גם לחייג 052-6500528 או לשלוח הודעת ואטסאפ
Call Now Button