ייעוץ שיווקי הפתרונות | כל הפתרונות בתחום שיווק, פרסום וקידום עסקים

הפתרונות שלנו בתחום השיווק

מנהל שיווק במיקור חוץ

לא כל עסק זקוק לסמנכ"ל שיווק במשרה מלאה. בהרבה מיקרים מנהל שיווק שעובד בשכר שעתי יכול להתאים במאה אחוז לצרכי העסק שלך.

אסטרטגיה ותכנית שיווקית

רוצים לדעת איך לקדם את השיווק שלכם בצורה מקצועית שלב אחר שלב מבלי להתבלבל, לבזבז זמן יקר וכסף? אתם צריכים אסטרטגיה שיווקית ייחודית ותכנית שיווקית ברורה. רק כך, תוכלו לנצח את המתחרים ולהגיע ללקוחות הרלוונטיים ביותר במינימום זמן, מאמץ ועלות.

ייעוץ וליווי שיווקי 1 על 1

יש לכם דילמה שיווקית? לא בטוחים איזה שיטת שיווקי תביא תוצאות הכי טובות? אנו נלווה אתכם באופן אישי 1 על 1 וביחד נמצא מה הכי נכון והכי מדויק עבור העסק שלכם.

צ'ק אפ שיווקי

ביקורת מקיפה של מערך השיווק בעסק. אנו נבדוק את כל אפיקי השיווק שלכם ונאתר מקומות בהם ניתן לבצע שינויים שיביאו לשיפור משמעותי בתוצאות השיווק שלכם.

הקמת מערך שיווק בעסק

רוצים להקים מערך שיווק שיביא תוצאות מדויקות במינימום זמן, מאמץ והשקעה כספית? אנו נעזור לכם לבנות מכונת שיווק משומנת שעובדת 24/7 ומביאה זרם בלתי פוסק של לקוחות לעסק שלכם.

מיתוג ובידול

כל עסק הוא משהו מיוחד, אך לא כל בעל העסק יכול להסביר ללקוחות במה הוא מיוחד. כתוצאה מכך, הלקוחות לא יודעים במי לבחור ולכן, בוחרים על סמך המחיר. לגרום ללקוחות לבחור בך על סמך המחיר זאת אסטרטגיה הכי גרועה שתוביל לכישלון העסקי. כדי שזה לא יקרה אנו נמצא את הייחודיות של העסק שלך את ה-DNA שלו ומאותו רגע העסק שלכם יפסיק להיות אחד מאלפים ויהפוך להיות אחד, יחיד ומיוחד.

שיווק דיגיטלי (אינטרנט)

אם אתם מעוניינים באחד מפעולות האלה:
- בנייה או שדרוג אתר האינטרנט או דף נחיתה
- קידום אתר במנועי חיפוש
- פרסום ממומן בגוגל או בפייסבוק
- שיווק ברשתות חברתיות
- שיווק באמצעות תוכן
או כל דבר אחר שקשור לשיווק באינטרנט

חשוב להבין בדיוק מה צריך לעשות לפני שפונים לחברה כזאת או אחרת כדי שתבצע עבורכם את העבודה. זה נכון עוד יותר אם אתם חשבתם לעשות זאת לבד. ישנן המון דקויות בעולם הדיגיטל שאם לא לוקחים אותן בחשבון אתם עלולים להפסיד המון כסף, זמן, מוניטין וגם לאבד שקט נפשי. במקרים קיצוניים זה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך לעסק שלכם.

אז אם אתם מתכננים מהלך כלשהו בעולם האינטרנט כדאי להתייעץ כדי לבדוק את כל האופציות, להימנע מסיכונים ולהגיע לתוצאות הכי מדויקות עבור העסק שלכם.

ניתוח קהל יעד ומתחרים

כדי להצליח במשימת השיווק מאוד חשוב לבחור קהל יעד מדויק שיש לו פוטנציאל הכי גבוה להפוך ללקוחות משלמים בעסק שלכם. לצורך זה חשוב מאוד ללמוד את הרצונות שלו, את הצרכים שלו ואת הכאבים שלו. אנו נעזור לכם להגיע לנוסחה שתכלול את כל המרכיבים האלו.

במקביל אססור לשכח גם מהמתחרים. בדרך כלל בעלי עסקים רואים מה עושים המתחרים שלהם ומעתיקים את הפעילות שלהם מבלי לבדוק האם זה מתאים לעסק שלהם. אנו נעשה משהו שונה. אנו נבחן את פעילות המתחרים שלכם ונעשה דברים אחרים שיעזרו לעסק שלכם לבלוט על פני כל המתחרים.

ניהול מוניטין ומשברים ברשת

קרה לכם שחיפשתם שם של העסק שלכם בגוגל וראיתם תוצאות שלא הייתם מעוניינים שהלקוחות שלכם יראו? אנו יכולים לעזור לכם לשמור על שמכם הטוב!

שיווק מקצועות חופשיים

שיווק ופרסום רופאים, עורכי דין, רואי חשבון ואדריכלים

מעוניינים לקדם את העסק? השאירו פרטים!

Call Now Button