שיווק עסק ע"י סוכנו שיווק | בקרת פעילות שיווקית | ייעוץ שיווקי

חברת פרסום מקצועית משווקת את העסק שלי

בעלי עסקים אשר שוכרים את שירותה של חברת פרסום מקצועית במוקדם או במאוחר מתחילים לשאול שאלות בנוגע לאמינות הדוחות שהם מקבלים מסוכנות השיווק שלהם.

שאלות מסוג: האם בונה אתרים עושה עבודה טובה ובסופו של דבר לא נקבל אתר עקום, האם סוכנות שיווק מנצלת את תקציב הפרסום שלנו בצורה יעילה, האם הם באמת משקיעים בקידום האתר שלנו או שהוא יישאר לנצח בדפים הרחוקים של תוצאות החיפוש או אפילו גרוע יותר, האם לא יקבל עונש ממנוע חיפוש בעקבות עבודת קידום לא מקצועית.
בשורה תחתונה כל השאלות מסתכמות בשאלה: האם הכסף שאנו משקיעים בשיווק העסק לא הולך לפח. שאלה הזאת לא נותנות להם מנוחה רוב שעות היממה.

לרוב התשובות שמתקבלות הן מעורפלת למדי, וזה במקרה הטוב או במקרה פחות טוב, כל השאלות האלו ועוד רבות אחרות נשארות ללא תשובה. במקרים כאלה אין לבעלי עסקים כלים שבעזרתם הם יכולים להעריך את מערך השיווק שבנו עבורם והם מתחילים להתרוצץ בין הספקים בתקווה למצוא משווק שיהיה אמין בעיניהם. בדרך כלל קורה דבר הפוך וכל משווק הבא מאכזב אותם יותר מהקודם.
השיווק נפגע והתסכול הולך וגובר.
מטרת תהליך הייעוץ היא לתת לבעלי עסקים כלים פרקטיים שבעזרתם הם יוכלו למדוד ולבקר תהליך השיווק שמנוהל ע"י חברה מקצועית. בעזרת מבט אובייקטיבי מחוץ למערכת נוכל לאתר את נקודות החולשה במערך השיווק שלכם ולתת לכם המלצות לשיפורו.

תחומים בהם ניתן לקבל עזרה:

~ בדיקת אסטרטגיה שיווקית
~ בחינת קהל יעד ומסרים
~ בידול
~ ניתוח קמפיינים של פרסום ממומן בגוגל ופייסבוק
~ בדיקת מערך שיווק ברשתות חברתיות
~ ניתוח פעולות שנעשו לצורך קידום אתר
~ בקרת בניית אתר או דף נחיתה
~ מדידת יעילות הפרסום
~ ועוד תחומים רבים

רוצים לעשות סדר בשיווק העסק? השארו פרטים!

Call Now Button